Blondinky

.:001:.

Stretnú sa dve blondínky a jedna hovorí:
"Včera,keď sa vypol prúd, ostala som tri hodiny zaseknutá vo výťahu!"
"To je nič! ja som zasa tri hodiny stála na pohyblivých schodoch!

.:002:.

Viete ako zabit blondinku...?
Hoddte jej do bazena zrkadlo ...

.:003:.

Taxikár hovorí blondínke:
-Slečna,ten kopec pred nami má stúpanie 30 stupnov...!
-Fíha!A pod nulou,či nad nulou...?

.:004:.

Stretnu sa dve blondinky a jedna vravi:počuvaj dala som si spraviť vodičák ale nedostala som ho:
druha na to:a to už prečo?
prva:jak som jazdila tak som bola pred kruhovím objazdom a tam bola napísana 30.tak som ten kruhač obišla 30-krát.
druhá na to:počuvaj a počítala si správne?

.:005:.

Viete ako zabavíte blondínku na celý deň?
Postavíte ju k zrkadlu a poviete jej ,nech hrá kameň,papier,nožnice až kým nevyhrá.