Blondinky
.:001:.
Stretnú sa dve blondínky a jedna hovorí:
"Včera,keď sa vypol prúd, ostala som tri hodiny zaseknutá vo výťahu!"
"To je nič! ja som zasa tri hodiny stála na pohyblivých schodoch!
.:002:.
Viete ako zabit blondinku...?
Hoddte jej do bazena zrkadlo ...
.:003:.
Taxikár hovorí blondínke:
-Slečna,ten kopec pred nami má stúpanie 30 stupnov...!
-Fíha!A pod nulou,či nad nulou...?
.:004:.
Stretnu sa dve blondinky a jedna vravi:počuvaj dala som si spraviť vodičák ale nedostala som ho:
druha na to:a to už prečo?
prva:jak som jazdila tak som bola pred kruhovím objazdom a tam bola napísana 30.tak som ten kruhač obišla 30-krát.
druhá na to:počuvaj a počítala si správne?
.:005:.
Viete ako zabavíte blondínku na celý deň?
Postavíte ju k zrkadlu a poviete jej ,nech hrá kameň,papier,nožnice až kým nevyhrá.
